Świętujemy Dzień Europy w naszej szkole
2026-05-08
Z okazji obchodzonego 9 maja Dnia Unii Europejskiej, w naszej szkole odbyła się w miniony piątek prelekcja przygotowana przez Szkolny Klub Europejski. Uczennice przybliżyły społeczności szkolnej kluczowe fakty historyczne, które zapoczątkowały jednoczenie się państw europejskich.
Podczas spotkania szczególną uwagę poświęcono symbolice unijnej oraz praktycznym aspektom członkostwa Polski w UE. Prelekcja SKE miała na celu pogłębienie wiedzy o integracji europejskiej oraz wzmocnienie poczucia tożsamości europejskiej wśród uczniów.
Opiekunowie SKE
Barbara Wilk i Sylwia Kubala