XXVII Gminny Konkurs Ortograficzny ,,Złote Pióro 2026”
2026-05-15
15 maja 2026 r. w GOK w Charsznicy odbył się XXVII Gminny Konkurs Ortograficzny „Złote Pióro 2026” motywujący najmłodsze pokolenie do pracy nad poprawnością i kulturą języka ojczystego.
W finale konkursu naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: w kategorii klas II–III Anna Rogowska, a w kategorii klas IV–VIII Antonina Syguła.
Finalistkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
R. Wolna