Energetyczny Escape Room
2026-05-06
Dnia 6 maja 2026r. w klasach VIa,b oraz VIIa,b odbyły się warsztaty eko w ramach kampanii informacyjno - edukacyjnej "Energia się liczy". Warsztaty realizowane były w formie Energetycznego Escape Roomu, zorganizowane zostały we współpracy z Gminnym Ekodoradcą oraz Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.
Podczas zajęć uczniowie pracując w grupach rozwiązywali różnorodne zagadki i zadania związane z tematyką energii, ochrony środowiska oraz oszczędzania zasobów. Dzięki aktywnej i angażującej formule Escape Roomu uczniowie nie tylko zdobyli nową wiedzę, ale również świetnie się bawili, wspólnie "ratując miasteczko".