Klasa 1B z wizytą w Bibliotece Publicznej w Charsznicy
2026-05-07
Uczniowie klasy 1B po raz kolejny odwiedzili Publiczną Bibliotekę w Charsznicy, gdzie uczestniczyli w ciekawych zajęciach literacko-plastycznych. Wspólnie z Panią bibliotekarką dzieci czytały znane i lubiane bajki, chętnie dzieląc się swoimi spostrzeżeniami i emocjami związanymi z bohaterami opowieści.
Następnie uczniowie wcielili się w rolę autorów i stworzyli własne książeczki, które pięknie ozdobili i nakleili na kwiaty. Kolejnym zadaniem plastycznym było wykonanie sowy – symbolu mądrości. Wszystkie prace były bardzo pomysłowe i kolorowe.
Dzieci były bardzo zainteresowane zajęciami i aktywnie uczestniczyły we wszystkich przygotowanych aktywnościach. Serdecznie dziękujemy Paniom bibliotekarkom za poświęcony czas, miłe przyjęcie oraz wspaniale przygotowane zajęcia.
Po zakończeniu spotkania uczniowie odwiedzili pobliską lodziarnię, gdzie każdy samodzielnie kupił swoje ulubione lody. To był naprawdę super dzień pełen uśmiechu, nauki i dobrej zabawy!
#Gminna Biblioteka Publiczna w Charsznicy